18 та 19 березня на факультет комп’ютерних систем та автоматизації завітали студенти механіко-технологічного фахового коледжу та фахового коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу.

Лекції проходили в форматі діалогу. Студенти мотивовані та з інтересом відповідали на питання та задавали свої. Я була вражена зацікавленістю студентів у навчанні. Ми обговорювали умови вступу, підготовки до фахової співбесіди та переваги Академії при підготовці спеціалістів за спеціальностями факультету КСтаА.

Магістр Маклецький Дмитро розповів на наявні лабораторні стенди, області використання пневматичних та гідравлічних приводів, принцип роботи пневмоприводу, основні елементи пневматичних систем тощо. Студенти дізналися про види роботів, різницю між роботами та коботами, галузі їх використання, принципові відмінності, використання плати Arduino та найбільш поширені язики програмування.