Оголошується конкурс на переведення на вакантні місця державного замовлення за курсами та спеціальностями факультету А та Р:

Декан факультету А та Р                            Іван СВІТИЙ

Нагадуємо, що згідно Порядку про переведення студентів ОНТУ на вакантні місця державного замовлення, введеного в дію наказом ОНТУ від 06.10.2015 р. №217-01, студенти, які навчаються в ОНТУ на договірній основі, можуть бути переведені на навчання за рахунок коштів Державного бюджету України на конкурсній основі у таких випадках:

1. за високим рейтингом у навчанні;
  2. за успіхи у науковій та/або у спортивній, громадський діяльності;
  3. у зв'язку з важким матеріальним становищем сім'ї (виховує один батько або мати);
  4. належність до пільгових категорій (сироти, інваліди, діти з багатодітних сімей тощо).

Протягом трьох робочих днів з моменту оголошення конкурсу (до 20.06.2022 р. включно) студенти, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні надати до деканату:

1. заяву про участь у конкурсі;
  2. характеристику за підписом декана;