Положення (pdf)

2021 р.

Протокол №1 (pdf)
Витяг з протоколу №1 (pdf)

2020 р.

Протокол №1 (pdf)
Протокол №2 (pdf)
Протокол №3 (pdf)
Протокол №4 (pdf)

Склад Ради факультету:

1. Світий Іван Миколайович – доцент кафедри автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем, голова Ради, к.т.н., доцент.

2. Левінський Валерій Михайлович – доцент кафедри автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем, заступник голови Ради, к.т.н., доцент.

3. Вітюк Антоніна Вікторівна – доцент кафедри фізико-математичних наук, Вчений секретар Ради, к.т.н., доцент.

4. Ліщенко Наталя Володимирівна – декан факультету комп’ютерних систем та автоматизації, д.т.н., професор.

5. Хобін Віктор Андрійович – завідувач кафедри автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем, д.т.н., професор.

6. Сергеєва Олександра Євгенівна – завідувач кафедри фізико-математичних наук, д.ф.-м. н., професор.

7. Галіулін Анатолій Агзамович – в.о. завідувача кафедри електромеханіки, мехатроніки та інженерної графіки, к.т.н., доцент.

8. Задорожний Василь Георгійович – професор кафедри фізико-математичних наук, д.т.н., пофесор.

9. Аванесьянц Азат Георгійович – доцент кафедри електромеханіки, мехатроніки та інженерної графіки, к.т.н., доцент.

10. Шофул Ігор Іванович – доцент кафедри електромеханіки, мехатроніки та інженерної графіки, к.т.н.

11. Єгоров Віктор Богданович – доцент кафедри автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем, к.т.н.

12. Шевченко Любов Михайлівна – голова профбюро факультету, завідувач лабораторії кафедри електромеханіки, мехатроніки та інженерної графіки.

13. Волік Тетяна Валеріївна – старший лаборант кафедри автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем.

14. Коваль Павло Євгенович – голова Студради факультету, студент.

15. Глушко Сергій Олексійович – студент.